در ارتباط با تورهای مشهد بدانیم :

/// تورهای مشهد شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری تفریحات همه روزه در چندین نوبت پروازی از ساعت شش صبح تا دوازده شب از تهران و سایر  شهرهای بزرگ که به مقصد مشهد پرواز مستقیم دارند اصورت می پذیرد.

/// مسافران تور مشهد میتوانند نوع شرکت هواپیمایی خود و همچنین ساعت رفت و برگشت خود را بر اساس ظرفیت پروازها به دلخواه انتخاب نمایند.

/// تورهای هوایی مشهد مقدس آژانس تفریحات به صورت هوایی با پروازهای md, بویینگ و یا ایرباس برگزار میشود.  

 /// تعداد روزهای اقامت برای تور مشهد به دلخواه مسافرین از یک شب به بالا قابل انتخاب میباشد ولی  عموما تورهای مشهد به صورت دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز از سوی مسافران تور زیارتی مشهد رزرو میشود .

///تمامی مدارک تور مشهد مانند بلیط هواپیما ، واچر هتل و ... به صورت الکترونیکی صادر میگردد . از این رو  مسافرانی که قادر به مراجعه حضوری به آژانس تفریحات نیستند میتوانند مدارک خود را از طریق فاکس ، ایمیل، تلگرام و.. دریافت نمایند .

/// ساعت تحویل و تخلیه هتل در مشهد نیز مانند تمام شهرهای دنیابه ترتیب 14:00 . 12:00 میباشد . از این رو چنانچه مسافران تور مشهد ساعت پروازی خود را خارج از این ساعت انتخاب نمودند میتوانند وسایل خود را به لابی هتل تحویل داده و برنامه های  گشت شهری ، خرید ، زیارت را در زمان باقیماتده تا تحویل هتل و یا زمان پرواز در نظر بگیرند .  

///در کلیه هتل های داخلی ارائه شناسنامه برای احراز محرمیت زوجین الزامیست .

///  آژانس هواپیمایی تفریحات با کلیه هتل های مشهد دارای رنکینگ هتل آپارتمان ، سه ستاره و چهار ستاره و پنج ستاره مشهد که کیفیت مناسبی را برای پذیرایی از مسافران دارند  همکاری دارد ، لیکن از آنجایی که درج نام  و قیمت همه هتلها مقدور نیست چنانچه برای تور مشهد خود هتل خاصی را مد نظر داشتید که در سایت سفر مشهد و قیمت آن ذکر نشده بود ، برای اطلاع از قیمت آن هتل میتوانید با بخش مشهد آژانس (021-87170)  تماس حاصل فرمایید تا بهترین پکیج تورهای مشهد در اختیارتان نهاده شود.

www.safaremashhad.com