•  

 

هتل درویشی

هتل مجلل درویشی در حاشیه خیابان امام رضا (ع) که اصلی ترین خیابان منتهی به حرم مطهر است، قرار دارد. هتل درویشی تنها بفاصله چند دقیقه از آن مکان مقدس واقع است. توجه به آسایش و آرامش میهمانان ، سهولت در دسترسی به امکانات مورد نیاز آنها، تنوع در انتخاب خدمات و فضاهای اقامتی در هتل لوکس، مدرن و مجلل درویشی مشهد برای داشتن اقامتی به یاد ماندنی مد نظر قرار گرفته شده است.

اطلاعات هتل:

ساختمان هتل درویشی از بدو شروع با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با بیست طبقه ، مرتفع ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور می باشد. هتل درویشی بالاترین استاندارد های کیفی سازه و ساختمان را داراست، به نحوی که عنوان بنای برگزیده را در جشنواره بنای برتر و در سه بخش سازه، معماری و شهرسازی از آن خود کرده است.

درباره هتل درویشی

پروژه ساخت هتل درویشی در سال 1386 و در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و با انگیزه ارائه خدماتی متفاوت و شایسته برای میهمانان و زائران آن حضرت آغاز شد.اصلی ترین هدف احداث هتل درویشی، ارائه با کیفیت ترین سطح خدمات هتلی منطبق بر بالاترین استانداردهای ملی و جهانی برای میهمانان و مجاوران آن امام رئوف می باشد.

اتاق ها

  • اتاق فصل

اتاق های فصل که در طبقات یکم تا دوازدهم و مشرف به آتریو مرکزی قرار گفته با طراحی برگرفته از فصول مختلف سال با رنگ های جذاب و متنوع حس آرامش و اقامتی آرام و لطیف را به ارمغان خواهد آورد. اتاق های یک تخته، دوتخته و سه تخته و دسترسی آسان به اسپا، رستوران ها و فروشگاه های این مجموعه مناسب برای اقامت های بلند مدت می باشد.

 

  • واحدهای رویال

تصورات شما را از آرامش ، در اتاق های رویال هتل درویشی، رنگ واقعیت بخشیده ایم. تصور شمارا از بنای ملل متفاوت، گردهم آورده ایم. هر اتاق به سبک اقلیمی متفاوت و سیاق آثار باستانی، خدمتگذار شماست.

 

 

واحدهای ویژه

به سفر بیایی اما آرامش خانه را همراه داشته باشید، چنین محیطی را در واحدهای ویژه هتل مجلل درویشی مهیا کرده ایم.

 

سالن های پذیرایی:

  • رستوران روف گاردن

رستوران روف گاردن هتل درویشی (غذاهای فرنگی): صرف غذا در محیطی متفاوت را برای شما مهیا کرده ایم. روف گاردن همان مکان رویایی شماست ، آسمان در هر لحظه از فراز شما می گذرد. رویای روزی بارانی و شبی پرستاره را در در هتل درویشی حقیقت بخشیده ایم. لذت صرف غذا در چنین محیطی را به عزیزان خود هدیه کنید.

 

  • رستوران آتریوم

رستوران آتریوم هتل درویشی (غذای ایرانی) چهار نخل بلند قامت، چشمان شما را به ارتفاع رستوران آتریوم در هتل درویشی دعوت می کند. سقف شیشه ای، شما را به آسمان فرا می خواند. رستورانی متفاوت تر از تمام تصورات، باشکوه و  مجلل و بی نظیر است و شایسته اوقات خوش سفر در هتل درویشی . غذای خود را در چنین جایگاهی میل بفرمایید.

  • رستوران ارغوان

رستوران ارغوان هتل درویشی (صبحانه خوری) صبح بخیر میهمان گرامی ... دعوت می شوید تا صبح خود را از رستوران ارغوان هتل درویشی آغاز کنید. روزی نشاط آور برای شما در نظر داریم، شمایی که پذیرای آفتاب صبح اید، به خورشید از دریچه پنجره های هتل درویشی سلام کنید.  

 

  • رستوران برکه 

چایخانه سنتی برکه هتل درویشی، تمام تصورات خود را از چایخانه هایی که تا بحال رفته اید دور می کند... به برکه بیایید تا محیطی متفاوت را در هتل مجلل درویشی تجربه کنید. آرامشی خاطره انگیز و عکس هایی که شما را در هر کجا که باشید، به این اوقات خوش برمی گرداند.طبیعت در حوالی شما و شما هم همنشین آرامش.

 

  •  رستوران فیروزه

رستوران فیروزه هتل درویشی ( غذاهای ایتالیایی) ، در سفری بیاد ماندنی، شما را به لحظاتی متفاوت دعوت می کنیم. در رستوران فیروزه هتل مجلل درویشی، این فرصت را بدست خواهید آورد که اشتهای خود را به سفری دیگر ببرید. ما برای میهمانی شما در هتل درویشی منویی هیجان انگیز آماده ساختیم. 

 مجموعه آبی هتل:

مجموعه آبی هتل مجلل درویشی با خدماتی متفاوت، به شما انرژی مضاعف می بخشد.در محیطی متمایز از دیگر مجموعه های آبی، تفریحی نشاط آور را تجربه کنید.این مجموعه آبی اولین مجموعه آبی با ارائه خدمات تخصصی اسپا و ماساژ در مشهد مقدس می باشد که با به کارگیری برترین تکنولوژی ها و اساتید فن به ارائه خدماتی چون سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، حمام ترکی، سالن بدنسازی، دوش های اختصاصی ماساژ، ارائه انواع خدمات اسپا و ماساژ در فضایی مجلل و مدرن، سلامتی و شادابی شما را به ارمغان خواهد آورد.